2022 жылдың 15 ақпанында Рудный индустриялық институтының базасында тау-кен металлургия факультетінің 3-4 курс студенттерінің «ССКӨБ»АҚ  HR-қызметінің өкілдерімен кездесуі өтті.

Кездесу бейресми жағдайда өтті. «ССКӨБ» АҚ өкілдері студенттерді «ССКӨБ» АҚ-да ашылған бос орындармен таныстырды; студенттердің жұмыс орындарында ақылы кәсіптік практикадан өту және қосымша жұмыс кәсіптерін алу мүмкіндігі туралы айтып берді; «ССКӨБ» АҚ-да жұмыс істейтін қызметкерлерді іріктеу жүйесімен байланысты рәсімдік мәселелерге толығырақ тоқталды.

Өз кезегінде институт студенттері «ССКӨБ» АҚ-ға жұмысқа орналасу мүмкіндігіне қызығушылық танытты. Өйткені «Тау-кен ісі» білім беру бағдарламасының түлектері үшін «ССКӨБ» АҚ кәсіби практикадан өтудің негізгі базасы болып табылады және кейіннен осы кәсіпорында жұмысқа орналасады.