Қыздар арасында волейболдан РИИ біріншілігі

«Құрметті қыздар, жарысқа қатысушылар! Бүгін сіздер үлкен істер туралы, қызықты және маңызды жұмыс туралы, нағыз бақыт туралы армандайсыздар. Мұның бәрі орындалатыны сөзсіз, ал спорт – бұл сіздің өміріңіздегі алғашқы көмекші мен жолдасыңыз! Табысты болыңыз, алдыңызға жоғары мақсаттар қойыңыз және оларға спортта және өмірде қол жеткізіңіз!»

Осындай сөздермен «Батыр» спорт клубында волейболдан жарысқа қатысушыларды қарсы алды.

1 курс студенті Жузжасарова Марина, Кузенбаева Гульназ, Орынбаева Альбина, Эркинжанова Рузай, Амангельдинова Азиза, Злобина Алина, Мажитова Карина, Кургамбаева Меруерт, Кенжигарина Динара, 2 курс студенті Белецкая Наталья, Цупко Милан, Абсаткарова Назерке, Бакчакова Ақмарал, Итесова Анар, Хусаинова Данна, Ковтун Анастасия, Спиридонова Анастасия, Дмитриева Анастасия, 3 курс студенттері Нагымет Ардак, Жанан Балнур, Остемир Аружан, Усербаева Эльвира, Саттар Айганым, Бирназарова Шынар. Олар өз курстарының волейболдан құрама командаларын ұсынды.

Әр доп үшін қызу күресте, 2 курс қыздарына техникалық команда ретінде жеңіс әділ берілді, екінші орынды 1 курс командасы, үшінші орынды 3 курс командасы алды. Біздің жарысқа қатысушылар уақыт талабына сай келеді, олар спортшыл, мықты, өзіне сенімді. Біз оларды мақтан тұтамыз.

Жеңімпаздарды құттықтаймыз!

Волейболшыларға «Батыр» СК кеңесінің мүшелері Кабдуалиев Гусман, Ханибаев Амирхан, Каштанов Байтимир көмектесті. Олар команда өкілдері ретінде де өнер көрсетті. «Батыр» СК кеңесінің мүшелері Дудов Семен, Елеусизов Данияр, Казымбек Канат, Пигалева Владислав, Зубанова Любовь, Сунатуллаев Бакыт сапалы төрешілікті қамтамасыз етті.