Рудный индустриялық институтының студенттері үшін бағдарлау кездесулерін өткізу бағдарламасы

ЖОБА

01 қыркүйек 2023ж.

күндізгі бөлім студенттері үшін

1 КУРС СТУДЕНТТЕРІ ҮШІН

10.00 – Рудный индустриялық институтының Басқарма Төрағасы-Ректоры, т. ғ. д., профессор, академик Найзабеков Әбдірахман Батырбекұлының құттықтауы

РИИ бас корпусының 329 аудиториясы

10.15-Жалпы институттық дәріс сағаты: Қазақстан Республикасының Конституциясы күніне арналған “Қазақстан Республикасының Конституциясы – теңдік пен әділеттіліктің кепілі” дәрісі- дәріскер: п.ғ.к. Тажибаев Радик Хамитович

10.45-Институттың академиялық саясатымен танысу

Академиялық сұрақтар жөніндегі проректор Божко Лариса Леонидовна

11.10-Институттың материалдық-техникалық базасымен танысу

ШҚиМСАМ жөніндегі департаментінің директоры Ахмедов Камандар Масимович

329 рия бас корпусының аудиториясы

11.20– Жоғары мектеп декандарымен, эдвайзерлермен танысу

РИИ кампусының объектілері, негізгі бөлімшелердің, деканаттардың орналасқан жері туралы ақпарат беру; РИИ жатақханаларында тұру, мемлекеттік қызметтер көрсету, оқу ақысын төлеу, кітапхана жұмысы және т. б. мәселелер бойынша ақпарат беру.

(білім беру бағдарламаларына түскен бірінші курс студенттері үшін Электр энергетикасы және электротехника, Жылу энергетикасы және жылу техникасы, технологиялық машиналар мен жабдықтарды пайдалану және жөндеу, Автоматтандыру және басқару, Өмір тіршілік қауіпсіздігі және қоршаған ортаны қорғау, Ақпараттық жүйелер мен технологиялар)

418 аудитория

(білім беру бағдарламаларына түскен бірінші курс студенттері үшін Ғимараттар мен құрылыстар салу, Құрылыстық материалтану, Өмір сүру ортасының дизайны, Сән индустриясы өнімдерінің технологиясы және дизайны, Экономика және кәсіпкерлік, Ұйым менеджменті)

249 аудитория

(білім беру бағдарламаларына түскен бірінші курс студенттері үшін Пайдалы қазбаларды өндіру, қара және түсті металдарды өндіру және өндеу, пайдалы қазбаларды өңдеу, көлік техникасы мен технологиялары)

329 аудитория

12.00қызығушылық бойынша үйірмелер мен клубтардың жұмысына қатысу үшін жазба.

2 қабаттығы фойе

2-3 КУРС СТУДЕНТТЕРІ ҮШІН

10.00-Жоғары мектеп декандарымен кездесу

Металлургия және тау-кен ісі жоғары мектебі