между-деятел-каф-ЭиМ-каз

Халықаралық қызмет

Джордж Вашингтон университетіндегі Конференция, АҚШ, Вашингтон қ.

Лукманова Марина Борисовна, экономика және менеджмент кафедрасының аға оқытушысы, экономика ғылымдарының кандидаты, 2019 ж. 10-13 қазанында Вашингтонда, Джордж Вашингтон университетінде өткен әлемдік деңгейдегі CESS 2019 жыл сайынғы ғылыми конференциясында «DoesSocial Capital Affect Demandfor Government Regulationin Kazakhstan» тақырыбында баяндама жасады. Аталған конференцияны Орталық Еуразияны зерттеу қоғамы (CentralEurasian Studies Societyhttps://WW.centraleurasia.org/) ұйымдастырды және ғалымдар арасындағы қарым-қатынас пен өзара іс-қимыл жасауға, сонымен қатар Орталық Еуразияда жоғары стандарттар мен оқытуды ілгерілетуге, ғылыми зерттеулермен айналысатын тұлғалар мен ұйымдар арасындағы ынтымақтастықты дамытуға бағытталған.Конференцияда Орталық Азияны зерттеуге маманданған бүкіл әлемнің 380 баяндамашысы сөз сөйледі.

CESS 2019 жыл сайынғы конференциясында сөйлеуге шақыру алу үшін байыпты ғылыми зерттеулер жүргізу және ғылым үшін маңызды нәтижелер алу қажет. Өтінімді қарап отырып М.Б. Лукманова қатысу үшін конференцияның ғылыми комитеті өз зерттеулерінің нәтижелерін осыған лайықты деп санады. Америка Құрама Штаттарында ғылыми тағылымдамадан өтіп, Марина Борисовна 2012 және 2013 жылдары осындай конференцияларға қатысты, сондықтан ол өзінің зерттеулерін жеткілікті түрде ұсына алды. Осындай деңгейдегі конференцияға біздің оқытушымыздың қатысуы өте маңызды, өйткені бұл оның зерттеуін алға жылжытуға мүмкіндік беріп қана қоймай, Рудный индустриалдық институты мен Қазақстанның әлемдік ғылыми қоғамдастық алдындағы беделін арттырады.

Приемная комиссия

Call - центр

Call-center: 8(71431)50702, 87013849448 По вопросам заселения в общежития: 8(71431)9-25-68, 87054403859 Электронный адрес: abiturient@rii.kz