НАЗАР аударыңыздар! Құрметті Рудный индустриалдық институтының талапкерлері!

Құрметті талапкерлер!

Рудный индустриалдық институтына жоғары білімнің білім беру бағдарламалары бойынша оқуға қабылдау (ББ) 2021 жылдың 16 тамызынан 2021 жылдың 28 тамызына дейін жүргізіледі.

Рудный индустриалдық институтына қабылдау үшін:

мемлекеттік грант иегерлері құжаттарды электрондық үкімет веб-порталы арқылы тапсыруы қажет. www.egov.kz) 2021 жылғы 17 тамыздан 2021 жылғы 28 тамызға дейін.,

толық оқу мерзімімен ПБ ақылы негізде оқуға түсетін талапкерлер 2021 жылғы 16 тамыздан 2021 жылғы 28 тамызға дейін РИИ қабылдау комиссиясы арқылы құжаттарды тапсыруы қажет (өзімен бірге электронды түрде құжаттары және олардың түпнұсқалары болуы керек (құжаттарды салыстыру үшін).,

қысқартылған оқу мерзімі бар ББ (колледж немесе бірінші жоғары білім базасында) ақылы негізде оқуға түсетін талапкерлер 2021 жылғы 18 тамыздан бастап 2021 жылғы 28 тамызға дейін РИИ қабылдау комиссиясы арқылы құжаттарды тапсыру қажет (өзімен бірге электрондық түрдегі құжаттары және олардың түпнұсқалары (құжаттарды салыстыру үшін) болуы тиіс).