Міржақып Дулатов адалдық, тәрбие және теңдік туралы не жазды? Осы және басқа да сұрақтар 1 курсттың студенттері 30.09.2021 жылы «Қазақстанның қазіргі заман тарихы» практикалық сабақта  «Адалдық сағаты» өткізілген республикалық акциясы кезінде талқылады.

Сыбайлас жемқорлыққа  қарсы іс-қимыл агенттігінің бастамасымен «Ұлт ұландары»  тақырыбында кезекті онлайн адалдық сабағы өткізілді.

Адалдық сағаты қоғам қайраткері, жазушы, ағартушы,  «Алаш» партиясының мүшесі, ұлы тұлға Міржақып Дулатовқа арналған.

Оның «Ояң, қазақ» өлеңдер жинағы  және «Бақытсыз Жамал» романы көрнекті әдеби шығармашылық жзәне халықтың даналығы мен ізгілік үлгілері  ретінде оқырманның жадында мәңгі сақталады.

Жыл сайын Қазақстанның жазушылар Одағымен Міржақып Дуңлатов атындағы әдеби сыйлықақы беріледі, ал туындылары көптеген ұрпақ үшін адами құңдылықтардың үлгісі ретінде қызмет етеді. Бүгінгі күні біздің облыстық  және республикалық маңызы бар қалаларымыздың негізгі көшелеріне оның есімін иеленсе, М. Дулаов атындағы Қостанай инженерлік-экономикалық университет қабырғасында студенттер арасында жзыл сайын Дулатов оқулары өтеді.

Міржақып Дулатовтың  өмірбаяны шынайы патриот болуға, өз халқына және әділ қызмет етуге үйретеді.

Осы ұлы тұлғаның өмірбаяны мен творчестволық жолы туралы онлайн «Адалдық сағаты» барысында қазақстандық жастарға айтылды.